41 kr
Ord. pris: 49 kr
Spar 8 kr
KJØP NÅ!
Artikkelen har blitt lagt til !
På lager
- Fri frakt over 999 kr. *Ikke omfangsrike artikler og lysrør
- 64 00 06 12
Artikkelnummer: WOJ14609
EAN-kode: 5902650598713
| Artikkelnummer: | WOJ14609 |
| Varemerke: | Spectrum LED |
| Effekt: | 4,9W |
| Tilsvarer: | 49W |
| Antall: | 1 |
| Spenning: | 220V-240V |
| Sokkel: | E27 |
| Diameter: | 50mm |
| Høyde: | 92mm |
| Levetid i snitt (h): | 17000 |
| Lysvinkel: | 270° |
| Farge: | Oransje |
| Materiale: | Plast |
| Form: | Normalformet |
| Dimfunksjon: | Ikke dimbar |