46 kr
Ord. pris: 55 kr
Spar 9 kr
KJØP NÅ!
Artikkelen har blitt lagt til !
På lager
- Fri frakt over 999 kr. *Ikke omfangsrike artikler og lysrør
- 64 00 06 12
Artikkelnummer: 4713830
EAN-kode: 6435200258038
En kronelysform LED-lampe fra Airam med E27-sokkel. Disse LED-lampene bruker ca 80 % mindre energi enn vanlige lyspærer.
| Artikkelnummer: | 4713830 |
| Varemerke: | AIRAM |
| Energimerking: | E |
| Effekt: | 3,7W |
| Tilsvarer: | 40W |
| Antall: | 1 |
| Spenning: | 220V-240V |
| Sokkel: | E14 |
| Diameter: | 35mm |
| Høyde: | 98mm |
| Levetid i snitt (h): | 15000 |
| Lumen: | 470 |
| Kelvin: | 4000K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Lysvinkel: | 320° |
| Farge: | Klar |
| Form: | Mignon/Krystall |
| Dimfunksjon: | Dimbar |