59 kr
Ord. pris: 70 kr
Spar 11 kr
KJØP NÅ!
Artikkelen har blitt lagt til !
På lager
- Fri frakt over 999 kr. *Ikke omfangsrike artikler og lysrør
- 64 00 06 12
Artikkelnummer: 4713466
EAN-kode: 6435200242525
Airam LEDpære PAR16 GU10 4W/840 (50W). Dimbar. LED-pære med GU10-sokkel som tilsvarer en 50W halogenlampe og som gir en kald hvit lys på 4000 Kelvin
| Artikkelnummer: | 4713466 |
| Varemerke: | AIRAM |
| Energimerking: | E |
| Effekt: | 4W |
| Tilsvarer: | 50W |
| Antall: | 1 |
| Spenning: | 220V-240V |
| Sokkel: | GU10 |
| Diameter: | 50mm |
| Høyde: | 54mm |
| Levetid i snitt (h): | 15000 |
| Lumen: | 470 |
| Kelvin: | 4000K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Lysvinkel: | 36° |
| Candela: | 790 |
| Form: | PAR16 |
| Dimfunksjon: | Dimbar |