229 kr
Ord. pris: 270 kr
Spar 41 kr
KJØP NÅ!
Artikkelen har blitt lagt til !
På lager
- Fri frakt over 999 kr. *Ikke omfangsrike artikler og lysrør
- 64 00 06 12
Artikkelnummer: 2702708
EAN-kode: 7340037004729
Disse pærer erstatter glødepærer Linestra
| Artikkelnummer: | 2702708 |
| Varemerke: | Unison |
| Effekt: | 8W |
| Tilsvarer: | 60W |
| Antall: | 1 |
| Spenning: | 220V-240V |
| Sokkel: | S14S |
| Levetid i snitt (h): | 25000 |
| Lumen: | 500 |
| Kelvin: | 2700K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Lengde: | 500mm |
| Mål: | 30X500 |
| Dimfunksjon: | Dimbar |