55 kr
Ord. pris: 65 kr
Spar 10 kr
KJØP NÅ!
Artikkelen har blitt lagt til !
På lager
- Fri frakt over 999 kr. *Ikke omfangsrike artikler og lysrør
- 64 00 06 12
Artikkelnummer: 4711587
EAN-kode: 6435200215703
LED filamentpære fra Airam, med farget glass og 2200 kelvin. Farget glass.
| Artikkelnummer: | 4711587 |
| Varemerke: | AIRAM |
| Energimerking: | G |
| Effekt: | 4,5W |
| Tilsvarer: | 35W |
| Antall: | 1 |
| Spenning: | 220V-240V |
| Sokkel: | E27 |
| Diameter: | 45mm |
| Levetid i snitt (h): | 15000 |
| Lumen: | 360 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Lengde: | 78mm |
| Form: | Krone/Illum |
| Dimfunksjon: | Dimbar |