55 kr
KJØP NÅ!
Artikkelen har blitt lagt til !
På lager
- Fri frakt over 999 kr. *Ikke omfangsrike artikler og lysrør
- 64 00 06 12
Artikkelnummer: 353-60
EAN-kode: 7391482026019
Star Trading LED-pære Soft Glow Illum pære ribbet E14 0,8W 50lm
| Artikkelnummer: | 353-60 |
| Varemerke: | Star Trading |
| Effekt: | 0,8W |
| Tilsvarer: | 0,8W |
| Antall: | 1 |
| Spenning: | 220V-240V |
| Sokkel: | E14 |
| Diameter: | 45mm |
| Høyde: | 89mm |
| Levetid i snitt (h): | 15000 |
| Lumen: | 50 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| IP-klasse: | IP44 |
| Bredde: | 4,5 |
| Dybde: | 4,5 |
| Form: | Normalformet |
| Dimfunksjon: | Dimbar |